СНПЧ А7 Омск, обзоры принтеров и МФУ

З метою забезпечення стійкості проекту та застосовності після його закінчення в першу чергу слід зміцнити потенціал місцевих розробників, таким чином, знову набутий досвід збережеться, вкорениться і пошириться. Далі, ГКР зазнають само сертифікації відповідними установами контролю якості, спираючись на стандарти і критерії ЄС. З метою контролю якості місцеві агентства проведуть рецензії на ряду з міжнародними експертами, а також проведуть адміністративний аналіз сайту. Далі, ГКР будуть прийняті відповідними міністерствами освіти і науки на національному рівні, це буде гарантією довгострокового існування проекту.

Іншим елементом стійкості є затвердження результатів навчання на відповідних вчених радах університетів і міністерств. Останнє забезпечить більш широке застосування нещодавно розроблених ГКР і ГКХ: з участю в інших галузях і університетах, які не є державними. Нарешті, фінансові прогнози і стратегії будуть розроблені для підтримки ГКР і для відповідності сучасним вимогам і потужності, а так само допоможе розвиватися ГКР і після закінчення проекту.

SEUA (Державний інженерний університет Вірменії) проведе пакети робіт, буде піклуватися про ефективне і своєчасне виконання, моніторинг, підготує доповідь про досягнення по завершенню пакета робіт.