СНПЧ А7 Омск, обзоры принтеров и МФУ

Цільовими групами є національні дидактичні комітети, викладачі та потенційні роботодавці, студенти, які знаходять корисними результати проекту; уряди на національному / регіональному рівні зацікавлені в адаптації і працевлаштування персоналу на ринку праці, національні офіси Tempus, представники інших галузей, зацікавлені у прийнятті методології розвитку ГКР .

По-перше, інтерактивний веб-сайт проекту з актуальною інформацією про досягнення проекту, електронними публікаціями результатів проекту, розміщення ГКР подій буде відображатися на сайті. Електронна платформа забезпечення форуму членів консорціуму і зацікавлених сторін в цілому буде створена і реалізована. Посилання на веб-сайт будуть розміщені на сайтах членів консорціуму і в національних офісах Tempus. Крім того, брошури з інформацією про результати, досягнення та терміни проекту будуть опубліковані. Інформаційні бюлетені, два рази на рік, будуть розміщені на веб-сайті проекту і поширені серед партнерів і в цільових групах через списки розсилки та RSS. Принципи розвитку ГКР та робота бази даних будуть опубліковані англійською і мовами країн-партнерів. Статті в місцевих газетах і відповідних засобах масової інформації також будуть опубліковані.

Інший канал розповсюдження включає в себе семінари, тренінги, навчання на дому, і дві конференції з цільовими групами для обміну передовим досвідом, досвід проекту. Тренінги на дому будуть надані підготовленими фахівцями (близько 20 представників від кожного університету-партнера). Тренінг буде розвиватися навколо методології розвитку системи кваліфікацій, результати навчання розвитку, забезпечення якості кваліфікацій, легітимації та їх реалізації. Дві конференції проходитимуть в Москві і в Києві, в них візьмуть участь близько 200 зацікавлених сторін. Презентації концепції ГКР, кваліфікації пройдуть в міністерствах.

WUS (Всесвітня університетський сервіс, Австрія) проведе пакети робіт, буде піклуватися про ефективне і своєчасне виконання, моніторинг, підготує доповідь про досягнення з завершення пакета робіт.